Muhammed Beraat Köstekçi
Muhammed Beraat Köstekçi 1995 yılında Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde doğdu. Küçük yaşlardan beri bilgisayara olan merakından dolayı lise tercihlerini Bilgisayar bölümü okumak üzere Çok Programlama Lisesi olacak şekilde seçti. Bilgisayara olan merakı yazılım ile başladı.Sonrasında Tasarım ve Web Programlama üzerine çalıştı. Hukuk'a da ilgi duyan Beraat, üniversite sınavına girerken kendisinin ilgi ve alaka duyduğu, kendisini geliştirebileceğine inandığı 3 hedef belirlemiş ve bunların dışında başka bir bölüme gitmeyi istememiştir. Bu bölümler; Hukuk,Bilgisayar Mühendisliği ve Psikoloji'dir.

Allah bu kuluna Psikoloji bölümünü nasip edince bir hayalini gerçekleştirmek üzere uzun süredir aklında olan şahsi web sitesini açıp -merak duyduğu ve gelişmek istediği alanları da bu siteye dahil edip- bildiklerini ve bilmesi gerektiğini düşündüklerini araştırıp paylaşmaya başlamıştır. Bu yazıyı yazmaya vesile olanda budur. 2020 itibari ile Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesinden Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Öğretmenlik bölümünden mezundur.
Velhasıl-ı kelam yalnızlığa sevgisi sır, muhabbete aç kendine acz bir kul. Kendisine, muhabbet etmek isterseniz dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.
Kategoriler: Günce