Muhammed Beraat Köstekçi
Muhammed Beraat Köstekçi 1995 yılında Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde doğdu. Küçük yaşlardan beri bilgisayara olan merakından dolayı lise tercihlerini Bilgisayar bölümü okumak üzere Çok Programlama Lisesi olacak şekilde seçti. Bilgisayara olan merakı yazılım ile başladı.Sonrasında Tasarım ve Web Programlama üzerine çalıştı. Hukuk'a da ilgi duyan Beraat, üniversite sınavına girerken kendisinin ilgi ve alaka duyduğu,kendisini geliştirebileceği 3 hedef belirlemiş ve bunların dışında başka bir bölüme gitmeyi istememiştir. Bu bölümler; Hukuk,Bilgisayar Mühendisliği ve Psikoloji'dir. Yüce Allah bu kuluna Psikoloji bölümünü nasip edince bir hayalini gerçekleştirmek üzere uzun süredir aklında olan şahsi web sitesini açıp merak duyduğu ve gelişmek istediği alanları da bu siteye dahil edip bildiklerini ve bilmesi gerekenleri araştırıp paylaşmaya başlamıştır. Bu yazıyı yazmaya vesile olanda budur. Bilmek istediklerini sıralayacak olursak:
Psikoloji- Web Programlama - Yazılım - Tasarım
Şu an Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Öğretmenlik okumaktadır. Ayrıca Turkcell'in Geleceği Yazanlar Platformunda Web Programlama ve Mobil Yazılım üzerine eğitim almayı hedeflemektedir. Siz değerli ve merakı olan kardeşlerine de önermektedir.
Velhasıl-ı kelam yalnızlığa sevgisi sır, muhabbete aç kendine acz bir kul. Kendisine aşağıdaki sosyal mecralardan ulaşabilirsiniz.
-
Kategoriler: Yaşam