Herkese Merhaba,hoş geldiniz. “Merhaba” demenin anlamını biliyor muydunuz? “Benden size zarar gelmez” demektir.

Bu yüzden ilk yazıma güzel bir temenni ile başlıyor ve ilerleyen zamanda da bu isteğimin hayır üzere devan etmesini Yüce Allah’dan isteyerek bir “Merhaba” diyorum sizlere.

Sitenin içeriğinden bahsetmek istiyorum biraz. Başlıktaki Psikolojik Danışman yazısını görmüş olabilirsiniz ve bu da, sizde “psikoloji üzerine sevimsiz birkaç bilgi olan site” izlenimi düşündürmüş olabilir.

Yıllardır İnternet aleminin içinde olan biri olarak siteyi böyle olmamasına dikkat ederek kurguladım.

Psikolojiye biraz değinmek istiyorum. Genel düşüncenin aksine Psikoloji, deli işi değildir. Herkesi kapsar. Nasıl ki hastalandığımız da doktora gidip tedavi oluyorsak Ruhsal sorunlarımız içinde Psikoloji’ye danışırız.

Bu sitede Psikolojiksel sıkıntılarımızı eğlenceli bir şekilde tanıtmayı amaçlıyorum. Adlandıramadığımız sıkıntıları keşfedebilirsek hem kendimize hemde sosyal çevremize bir yardımımız dokunabilir.

Bu sitede Bilgisayar üzerine birçok konuya da değinmeyi düşünüyorum. Kendi çapımda tasarım ve yazılım ile ilgilendiğimden deneyimlerimi ve tecrübe edinilecek bir sürü konuyu siteye taşıyarak hem benim hem de ilgilenenlerin işine yaramasını umuyorum.

Bu sitede, Yaşam, Kültür, Sinema, Bilim gibi bir çok konuya da değineceğim inşallah. Kendi fikir ve görüşlerimi ve eleştirilerimi paylaşacağım. Sizlerin de görüş ve fikirlerinizi okumak istiyorum.

Burada çoğu konuyu beraber öğreneceğiz inşallah. Ben öğrenirken sitede paylaşıp sizin öğrenmenize vesile olacağım ve böylece birçok konuda bilgi sahibi olmuş olacağız.

Değinmek istediğim bir konuda tema. Henüz bitmiş sayılmaz ve ben yavaş ilerliyorum. Umarım en kısa sürede biter de çoğunlukla yazı paylaşmaya devam ederim.

Bu yazı bu kadardı kalın sağlıcakla selametle..

8 Thoughts to “Selamün Aleyküm :)”

  1. Gardaşım yeni siten hayırlı olsun sayande site nedir onuda oğrenmiş oldum yeni takılma yerim insallah burası olacak tabi becerebilirsem :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir