Şimdi buraya afilli bir laf yazmam lazım size durumu izah eden. Ne bende bunu tam anlatacak kelime haznesi var ne bunu yiyecek olan dünyanın geri kalanında göz. (Devrik cümlede Ecevit’ten sonra bir Dünya markasıyım biliyırum ama bende aktaracaklarımı böyle aktarabiliyorum, n’apim? Beni de böyle sevin)

Kısa ve net hali: İnsan, dünyaya verilmiş büyük bir nimet. Her bir özelliği ile keşfedilmeyi bekleyen (başta kendi tarafından) muhteşem bir eser. İçine gizlenmiş büyülü yetenekleri, her bir keşfi merak eden, ve bu durumdan mutluluk hisseden ve gezdiği sokaklarda bu enerjiyi yayan o güzel, özel insanlar..

Ve bundan niceleri kendini keşfedemeden gitmiş bi’çare garibimler..

Ben, gördüğüm ve bi’ şekilde tanımak nasipolan “Potansiyelini keşfetmiş”  her bir bireyi sizinle tanıştırmak, hikâyelerini size aktarmaktan mutluluk duyarım.

Her bir ‘Potansiyelini Keşfedenler’ sayfası 10 tanıtımdan oluşuyor. Liste tamamlandıkça güncelleniyor. Bu oluşumla hasbelkader tanıdığım ve sizlere de tanıtmak istediğim insanları ve oluşumları tanıtıyorum. Bu bir blog’da olabilir bir youtuba kanalı da. Bir şirkette olabilir instagram hesabı da. Bu işi de tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak yapıyorum. Allah bizi riyakarlıktan, gösterişten ve kötü menfaatten korusun.

İlk ‘Potansiyelini Keşfedenler’ sayfasına gitmek için buraya veya buraya (henüz hazır değil) tıklayabilirsiniz.

Keşfini yapan ve bu uğurda yola çıkmaya niyetlenmiş herkes için.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2 aboneye katılın

Eylül 2018
P S Ç P C C P
« Ağu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930